Jaké šaty do tanečních?

Čekají vás kurzy tanečních? Ať už základní, pokračující nebo večírky absolventů i srazy po letech? Šaty na tanec by měla mít ve skříni každá žena, protože nikdy neví, kdy se jí budou hodit. První pořádnou taneční garderobu si zaslouží už vaše šestnáctiletá dcera, kterou čeká „věneček“ nebo „prodloužená“. Přestože kdysi bývalo společensky nepřijatelné, aby měla tanečnice kratší šaty než verzi „dlouhé večerní“, dnes už pravidla tak přísná nejsou. Společensky přijatelné jsou šaty jakékoliv délky, které nemají hanbatý charakter. E-shop Fasardi má v nabídce dostatek modelů, z nichž si vybere úplně každá.

Modely, co frčí

Chybu rozhodně neuděláte pořízením ryze společenských šatů. Na Fasardi drží krok s nejnovějšími trendy a v nabídce mají společenské šaty s přidáním nejkvalitnějších módních materiálů, jako je šifon, krajka, bavlna a polyester. Hitem letošní sezóny jsou maxi šaty s vysokým rozparkem na bocích a motýlími rukávy. Žena v nich „zabije dvě mouchy jednou ranou“ - nenápadně skryje svoje nedokonalosti a přitom odhalí svoje přednosti. Klasikou zůstávají dlouhé šaty, z nichž nikdy nezklamou elegantní propínací MIDI šaty. Stejně oblíbené a tudíž nesmrtelné jsou i koktejlky a šaty pouzdrové. Koktejlové šaty preferují černou barvu, ale mladé dívky si mohou dovolit i odstíny světlejší. Koktejlky perfektně zkrášlí postavu. Vytvoří ženskou siluetu, i když některé partie nemáte výrazné. Jsou jako stvořené pro mladou nevinnost. Pouzdrové šaty se více hodí k ženám zralejším. S délkou po kolena se staly symbolem sebevědomé a svobodné ženy.

Krajky nezklamou

Pakliže stále váháte, po kterém typu sáhnout, vsaďte na osvědčené krajky nebo šaty v takzvaném boho-stylu. Nebudete se stačit divit jak moc tyto modely lichotí postavě a díky svému mladickému vzezření jsou prakticky nadčasové. Vyberte a objednejte u Fasardi a získáte garanci doručení do 48 hodin, s možností výměny zboží. Už se nemusíte bát, zda vám sedne velikost. Zakoupené oděvy je možné bez udání důvodu do 14 dnů od nákupu vyměnit za jinou velikost.

Publikováno: 26. 10. 2020 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Móda a styl

Autor: Milena Zvěřinová