Peněženka jako dárek? Ano, patří k těm osobitějším!

Přestože každý máme většinou oblíbenou jednu peněženku, kterou používáme dlouhodobě, je to dárek, který vždycky potěší a zanechá permanentní vzpomínku na toho, kdo nám ji daroval. Abyste měli jistotu, že se stane nezapomenutelnou, i když zrovna nenahradí tu nejpoužívanější, nezapomeňte být kreativní nejen výběrem designu.

Peněženka, kterou darujeme, musí být vždy něčím výjimečná

Dárek v podobě peněženky by měl vždy nějakým způsobem vypovídat o vašem vztahu k tomu druhému. Pokud vysloveně neznáte jeho oblíbený typ a nehledáte pouze výměnu opotřebované za novou, máte dvě možnosti: Zvolit jednoduchou eleganci, která na první pohled oslovuje kvalitou včetně luxusního dárkového balení nebo zaujmout kreativním provedením, originálním potiskem či mini peněženkou, která ve finále může sloužit i na jiné drobné poklady, než jsou peníze. Skvělou volbou jsou dárkové sady. Obsahují peněženku a pár dalších praktických věcí. V krásném provedení je nabízí například peněženky AHAL  - https://www.penezenky-ahal.cz/4-darkove-sady.

Elegantní peněženky vyjadřují úctu nebo ocenění za dosažené úsilí

Luxusní peněženky jsou ideálním dárkem do vyšší společnosti nebo jako pozornost k promoci či dokončení jiného významného cíle hlavně pro muže, ale určitě naleznete sety doplněné např. krásným plnicím perem i pro ženy. Už samotná dárková krabička napovídá, že tahle osoba, bez ohledu na pohlaví, si zaslouží exkluzivní doplňky a tím pádem i zacházení. Oni sami by si ji třeba nikdy nekoupili, ale věřte, že jsou velmi rádi, že je taková peněženka zdobí.

Peněženka v luxusním provedení je bezesporu skvělým dárkem! | Foto: penezenky-ahal.cz

Originální peněženky musí působit stylově

Právě dárky v podobě peněženek poskytují dokonalou možnost ukázat, jak dobře obdarovaného znáte. Ženám tímto způsobem můžete originálním motivem peněženky skvěle doladit oblíbenou kabelku či nové šaty, připomenout domácího mazlíčka nebo najít skvost ve starodávném stylu vintage. Určitě zapůsobí také vtipné malé peněženky na drobné, pro které dámy najdou mnoho možností, jak je využít nebo kde je rafinované zavěsit či vytáhnout, aby je mohly působit jako originální doplněk. Muže jistě překvapí moderně i dobově vypadající měšce. Dárky ve formě peněženek lze také vyšperkovat zábavnými vzkazy, fotkami či nejen finančními vklady.

Publikováno: 12. 07. 2019

Kategorie: Móda a styl

Autor: Milena Zvěřinová