4 skvělé tipy na narozeninové dárky pro muže

Koukla jste do kalendáře a připomněla si, že se neodvratně blíží den D? Tím nemáme na mysli vaší svatbu, ale narozeniny vašeho partnera. Pokud vám došla inspirace a marně se snažíte vymyslet něco originálního, pokud možno vtipného a stylového, vsaďte na následující tipy. Vybrali jsme 4 skvělé dárky pro muže k narozeninám, se kterými zkrátka nemůžete šlápnout vedle.

1. Balíček pivních speciálů

Drtivá většina mužů miluje pivo. Pokud ten váš nepatří k abstinující menšině, udělejte mu radost úžasnou kolekci pivních speciálů. Ideální dárek pro milovníky zlatavého moku obsahuje zajímavé lahůdky z pivovarů z různých koutů světa – Německa, Belgie, Japonska, Velké Británie, USA i České republiky.

2. Kosmetika v netradičním balení

Kosmetický balíček jako dárek pro muže? Jakkoliv zní tato kombinace šíleně, můžete se sní trefit do černého. Sdílíte-li domácnost s nadšeným řidičem, který se rád vrtá ve všem, co má motor, dejte mu netradiční dárkové balení evokující vzhled motorových olejů známých značek. Zaručeně ho tím pobavíte!

3. Luxusní fotostojan

Ráda byste mu věnovala něco hodně osobního? Dobrou volbou jsou společné fotografie nezapomenutelných zážitků. Jistě jich máte v telefonu víc než dost, ale jak zajistit, aby je pak někam nezašantročil? Darujte mu k nim exkluzivní designový fotostojan. Pojme až 18 snímků a vyjímá se na každém pracovním stole.

4. Stolní lampa – vylitá barva

Nemůžete se již dívat na to, jak váš milovaný každý večer mžourá po tmě u notebooku? Řešení je snadné, pořiďte mu stolní lampu, a to ne jen tak ledajakou. Stolní lampa ve tvaru kyblíku s vylévanou barvou je zkrátka stylovka, kterou ocení každý muž se smyslem pro humor. Chcete ještě více inspirace? Jedinečné dárky pro muže najdete www.darek.cz.