Jak správně vybrat chrastítko pro malé dítě?

Děti poznávají a prozkoumávají nové předměty již od samého narození, a proto je důležité jejich vývoj náležitě podporovat. Hračky jsou ověřenou klasikou, jak své dítě zabavit, a přitom získat alespoň pár minut pro sebe. Ovšem některé předměty mohou sloužit také jako skvělá učební pomůcka, která dítěti napomáhá rozvíjet pohybové schopnosti, mysl a tvořivost. Vzhledem k rozsáhlému portfoliu hraček na trhu, nemusí být snadné vybrat tu správnou. Avšak my jsme pro vás v tomto článku sepsali pár důvodů, proč zvolit právě dětská chrastítka a podle čeho vybírat.

Jaké chrastítko je vhodné pro miminka?

Hračka by měla být pestrobarevná a zajímavá, aby dítěti poskytla zábavu i na delší dobu a neskončila mezi ostatními pohozenými hračkami. Ideální předměty na hraní, které kojence zabaví, nabídnou radost ze hry a navíc budou napomáhat rozšiřovat jeho motorické a další schopnosti jsou právě dřevěná chrastítka i pro nejmenší děti.

Podle čeho vybírat dřevěné chrastítko?

V první řadě myslete na to, aby hračka synchronizovala s věkem dítěte. Může se totiž stát, že ho jednoduše nebude zajímat. Dřevěné hračky pro děti, které jsou výrazné a pestrobarevné s neobvyklým tvarem mají daleko vyšší šanci získat si pozornost vašeho dítěte než obyčejné předměty.

Kde dřevěné hračky pro děti pořídit?

Rozhodli jste se, že dítěti nějaký dřevěný kousek pořídíte, ale nevíte si rady, kde ho sehnat? Různé druhy dřevěných hraček, jako jsou chrastítka či kousátka a další, pořídíte na e-shopu Ready4Kids.cz. K dispozici máte širokou nabídku různých dětských zábavních předmětů.

Publikováno: 01. 03. 2022

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Milena Zvěřinová