Kdy se vám budou hodit služby hostesky?

Konverzační je hosteska vnímána jako společnice, jež může zastat jakoukoliv roli, na níž je předem připravena. Krásná vzdělaná žena na profesionální bázi se osvědčí jako „paní domu“, obchodní partnerka, asistentka, přítelkyně nebo koordinátorka. Její nevšední krása a všeobecný přehled nenechá nikoho na pochybách, že má čest s velmi působivou osobností, která dokáže bavit a oslní své okolí.

Hostesky agentura pomůže vybrat ženu, která bude mít pro svou dočasnou roli nejlepší předpoklady a hravě zvládne svěřenou pozici. Důležitými kritérii je věk, vzhled, vzdělání, vědomosti, ale i schopnost improvizovat. Organizátor si nemusí lámat hlavu tím, jaká bude na akci atmosféra, protože hostesky z agentury jsou zárukou usměvavých dam, které ovládají nástroje zábavy a smíchu.

V případě, že je akce laděna v duchu after party nebo mítinku, brífingu, či brainstormingu a je možné uvažovat o vhodnosti kulturní vložky, nabízí se invaze modelek, které předvedou tu pravou show. Modelingová agentura je sázkou na jistotu, že půjde o pořádnou „jízdu“, která zůstane v paměti účastníků dlouhá léta.

Publikováno: 21. 05. 2020

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Milena Zvěřinová