6 tipů na originální vánoční balení měkkých dárků

Chcete své blízké překvapit a darovat jim oblečení, spodní prádlo nebo třeba polštář a deku? Zabalte i tento „měkký dárek“ chytře a neprozraďte hned, o jaký typ dárku se jedná. Překvapte své blízké originalitou a ukažte, že jste si i na balení dali záležet.

1) Ve tvaru květiny

Vtipným balením vánočního dárku může být například motiv květiny. Ať už se jedná o bavlněné kalhotky nebo třeba jiný typ spodního prádla, zkuste jej smotat do růže, přidat ozdobnou stuhu a vytvořte originální dárek, který překvapí a potěší hned dvakrát. Pánské trenýrky však do květiny nebalte, zkuste vymyslet jiný tvar, který se hodí pro muže, například motiv auta nebo třeba motorky. Nebojte si vzít na pomoc provázky nebo gumičky.

2) Tuba od bonbónů

Skvělým nápadem je také využití tuby od bonbónů nebo mussli. Složte spodní prádlo tak, aby se do tuby vešlo. Ideální bude, když dámské a pánské spodní prádlo smotáte do ruličky a pohodlně vsunete do obalu. Tubu můžete polepit nebo vyzdobit například vlastní kresbou. Klidně připište i vtipnou poznámku a nechte dárek pod vánočním stromečkem.

3) Ozdobný box

Pokud darujete sadu spodního prádla, hodí se ozdobný box. I pokud budou v boxu vtipné trenýrky s obrázkem nebo jiný kousek bavlněného spodního prádla, dárek bude vypadat a působit opravdu luxusně. Nezapomeňte na ozdobnou stuhu a jméno obdarovaného.

4) Velká krabice

Patříte k milovníkům kanadských žertíků? Zabalte vytoužené spodní prádlo do menší, menší a menší krabice. I když bude váš protějšek čekat, že v opravdu velké krabici bude menší dárek, věřte, že měkký dárek v podobě spodního prádla si opravdu netipne.

5) Skvělá schovávačka

Nebojte se zapojit fantazii a vymyslet schovávačku, kterou bude muset obdarovaný uhádnout nebo vyluštit. Přidejte k dárku zámek, kam je potřeba zadat číselné heslo. Přidejte nápovědu a čekejte, zda ji vaši blízcí odhalí. Vyzkoušet můžete i dvojité dno krabice, s nápovědou, že všechno nemusí být tak, jak vypadá na první pohled.

6) Jen tak v místnosti

Zajímavým způsobem, jak darovat spodní prádlo nebo jiné oblečení je pověšení na ramínko a ponechání v místnosti, kde je vánoční strom. Schválně, kdo si tohoto dárku všimne jako první a jak na něj bude reagovat.

Publikováno: 25. 11. 2021

Kategorie: Móda a styl

Autor: Milena Zvěřinová