Moderní bydlení hned vedle parku? To je nová lokalita na Žižkově!

Máte rádi aktivní životní styl, ale zároveň chcete bydlet v lokalitě, kde si užijete dostatek klidu a prostoru pro relaxaci? V takovém případě se rozhodně nemusíte stěhovat za Prahu. Móda bydlení v satelitech je už léta pryč a dnes lidé dokáží stále více ocenit, když mohou bydlet tam, kde mají vše na dosah. Mít blízko do práce i za zábavou, to je tím ideálem, o který se snažíme usilovat. Přesně taková je nová lokalita na Praze 3, která nese název Byty u parku.

Byty pro jednotlivce, dvojice i rodiny

Název této lokality rozhodně není náhodný, protože Byty u parku jsou skutečně u parku. Máte tak doslova na dosah možnosti pro relaxaci i sportovní vyžití. Můžete si jít zaběhat, zajezdit na kole, udělat si piknik, zkrátka cokoliv co vás napadne. Prodej bytů Praha 3 nabízí byty o velikostech od 30 m2, ale také zde pořídíte velký pětipokojový byt. Díky tomu, že je na výběr mnoho dispozic bytů, tak se zde mohou komfortně ubytovat jednotlivci i dvojice, ale také větší rodiny.

Samozřejmostí je, že celková vnitřní architektura bytů je pojata tak, aby odpovídala standardům moderního bydlení. To znamená především to, že jsou byty koncipovány způsobem, který do nich dostává co nejvíce světla. Také jsou zde členité architektonické prvky, jako jsou:
  • Terasy
  • Balkony
  • Lodžie
Dnes je velmi žádané, aby byty byly přirozeně propojeny s venkovním prostorem, což zajišťují právě zmiňované architektonické prvky. Členitost architektury zároveň zajišťuje dostatečné soukromí.

Nádherné okolí

Již jsme zmiňovali, že byty navazují přímo na park. Jedná se konkrétně o park Židovské pece, přičemž samotné byty nikterak nenarušují okolní krajinou, jelikož nepřesahují 6 podlaží. Architekti si dali záležet na tom, aby projekt Byty u parku byl přirozenou součástí zdejšího prostředí. Celá oblast Žižkova je také skvělým výchozím místem pro snadnou dopravu do centra nebo na Vinohrady, kde můžete vyrazit na nákupy nebo posedět s přáteli.

Publikováno: 24. 04. 2021

Kategorie: Bydlení

Autor: Milena Zvěřinová