Stropní svítidla pro téměř každou místnost vaší domácnosti

Osvětlení domácnosti je nezbytným prvkem, bez kterého se neobejdeme. Čím dříve je šero, tím dříve světla rozsvěcujeme a k pohodlnému žití jich potřebujeme spoustu. Stropní svítidlo zajistí světlo na chodbě, v jídelně, kuchyni nebo například v obývacím pokoji. Je oblíbené nejen proto, že v prostoru nepřekáží, ale také proto, že jeho intenzita je vysoká. To však není vždy žádoucí, proto doplňujeme domácnost o další varianty světel, které svítí méně. Inspirujte se a využijte 100% funkci svítidel, budou se vám hodit.

Varianty stropních svítidel

Když bychom se vrátili k počátkům stropních svítidel, vybírali bychom pouze mezi těmi, které jsou připevněné přímo u stropu. Doba je však jiná. Dnes existují také různé lustry visící v prostoru, se kterými dokonce dokážeme pohybovat nahoru a dolů. Stropní svítidla i lustry mohou být klasické, obyčejné a nezdobené. Pokud však máte zájem ladit interiér designově či do předem vybraného stylu, velký výběr svítidel vám to umožní. Pro nenarušení prostoru jsou na výběr také podhledová svítidla, která jsou zabudovaná ve stropě. Je na vás, zda si zvolíte světla kulatá malá, hranatá větší nebo podélná, která budou lemovat například celou chodbu. Svítit budou dokonale.

Světla pro různé příležitosti

Není vždy žádoucí, aby bylo světla mnoho, a proto doporučujeme zvážit také další varianty osvětlení. Těmi mohou být například stojací či stolní lampy, nástěnná světla nebo světla, která jsou zabudovaná přímo ve stěně. Taková světla mohou mít i senzor pohybu, který zle zapnout nebo vypnout. Světla zabudovaná ve stěně pár centimetrů nad podlahou mohou výborně posloužit, pokud se v noci vydáte do kuchyně pro sklenici vody. Světla neoslní vaše oči, tím pádem vás jejich jas neprobere, ale naopak posvítí na cestu do kuchyně a zase zpět tak akorát. Vybírejte na e-light.cz.

Publikováno: 31. 08. 2022

Kategorie: Bydlení

Autor: Milena Zvěřinová