Jak uspět s žádostí o ruku?

Jedinečnost a netradičnost by měly jít ruku v ruce s hlubokými city, které by měl muž pociťovat k ženě, kterou se rozhodl vzít. Ale najdou se mezi námi i muži, kteří se tento akt snaží pojmout nekonvenčně. Ale milí pánové, na to raději zapomeňte. Pokud vás napadly smsky, telefonáty nebo - nedejbože - sociální sítě, předem vám radíme, že tudy cesta nevede. Existuje mnoho inspirativních nápadů, kterými se můžete motivovat. Vždyť internet je nevyčerpatelná truhlice tipů a čerpat můžete opravdu z různých zajímavých nápadů, které budou pro vaši milovanou nezapomenutelné.

Jak požádat o ruku a nepokazit to?

Při žádosti o ruku by měli být přítomni nejen žadatel a žádaná, ale taktéž reprezentativní snubní prsten. Jakkoli žena může tvrdit, že chce něco maličkého a nenápadného, ​​neznamená to, že snubní prsten má být z automatu. Sázkou na jistotu jsou diamantové zásnubní prsteny.

Stejně tak je důležité i gesto. Tedy způsob, jakým svou milou požádáte, aby s vámi strávila zbytek svého života. Velmi populární jsou letní dovolené, západ slunce u moře na pláži. Pro kreativního muže je tento bod hračka.

Jak se zeptat?

Fráze „Vezmeš si mě?“ by měla zaznít při každé žádosti o ruku.  A protože tento den má být výjimečný pro oba zúčastněné, měli byste důkladně zvážit místo, kde se o to pokusíte. Napsat tuto otázku její oblíbenou rtěnkou na zrcadlo, by před ranní kávou nemuselo dopadnout ve váš prospěch. Kromě "kartáče" za zašpiněné zrcadlo byste dostali vyčteno i zničení rtěnky. Stejně nevhodné by mohlo být i prostředí jejího pracoviště, kino či bar, kam chodíváte se svými přáteli zapomenout na pracovní povinnosti.

Zkuste být inovativní, inspirujte se různými příklady, které dennodenně čtete na internetu. Nezkoušejte je však kopírovat. V prvé řadě si uvědomte, jaká je ta vaše polovička. Totéž platí i při výběru snubního prstenu. Jednoduše se řiďte tím, co vystihuje ji a váš vztah. A pak už jen směle do nejbližšího klenotnictví.

A jen tak mimochodem - pokud vás napadlo, že místo prstenu umístíte do krabičky jiný šperk, raději na to zapomeňte. Přívěsky ani jiné ozdoby se pro tuto příležitost nehodí. Snad jen diamantové náušnice, ale i tak je mnohem jistější onen prsten.

Žádost o ruku jako odpustek? Rozhodně ne!

Co je naprosto nežádoucí? Pokud si pomocí žádosti o ruku snažíte vyžehlit hádku, protože jste byli s kluky na pivu, když vaše milovaná chtěla vybírat kachličky do koupelny. Raději to nezkoušejte. Zásnuby by měly být od srdce zodpovědným rozhodnutím.

Publikováno: 25. 06. 2022

Kategorie: Lifestyle

Autor: Milena Zvěřinová