Mrkněte, jak překvapit partnera erotickou masáží

Zažíváte doma ponorku a nemůžete se dočkat, až se od sebe vzdálíte na více než dva metry, které máte z kuchyně do obýváku? Partnerské a rodinné soužití v době koronavirové je složité. Nejen že jste neustále spolu, ale také nemáte možnost společně někam vyrazit a něco zažít. Nezbývá než překvapit partnera doma – třeba erotickou masáží! Neumíte masírovat? Stydíte se navrhnout něco takového, jako je erotická masáž? Bojíte se, že ji nezvládnete? Hoďte všechny starosti stranou. Kdy jindy budete mít tolik času něco takového podniknout!

Nikoliv sexuální služba, ale starodávné umění

Pokud překvapíte erotickou masáží partnera, vezměte jed na to, že se z ní stane předehra k milostnému aktu. Erotická masáž však ve své podstatě není jen erotickou službou. Jde o starodávné umění, které napomáhá relaxaci duše i těla. „Tantrická masáž mi přinesla uvolnění i vzrušení,“ hlásí lidé, již jí dali poprvé šanci. Přidejte se k nim! Naučit se dovést toto umění k dokonalosti samozřejmě trvá. Váš partner ovšem jistě ocení i nedokonalý pokus.

Jak probíhá erotická masáž v masážním salonu?

Postup profesionálů je následující:
  1. Společná sprcha klienta s masérkou.
  2. Masírování ramen, zad a dalších částí těla.
  3. Přidávání erotických prvků.
  4. Šťastný konec.
Vy můžete postupovat úplně stejně. Vytvořte si doma pohodovou atmosféru, dejte si společnou sprchu a přesuňte se do postele. Doporučujeme použít ručník, masážní olej by mohl ušpinit prostěradlo. Jaký olejíček použijete, je pouze na vás. V případě nouze lze využít třeba kokosový olej, ten pravděpodobně máte doma. Speciální masážní oleje seženete v drogerii nebo lékárně.

Po konci omezení na skutečnou erotickou masáž

Třeba se vám erotické masáže tolik zalíbí, že jakmile se otevřou masážní salony, vydáte se na profesionální masáž. V tom případě doporučujeme vyhlášené pražské masáže, na které se lze objednat přímo přes webové stránky https://www.masaze-infinity.cz/. Na erotickou masáž se sem mohou vydat páry dohromady.  

Publikováno: 25. 03. 2021

Kategorie: Lifestyle

Autor: Milena Zvěřinová