Hledáte moderní, funkční a po všech stránkách ideální bydlení v Praze? Prohlédněte si pražskou Klamovku

Nových bytů v Praze vzniká celá řada, ale snad žádný jiný rezidenční projekt není tak zajímavý a lákavý, jako Vilapark Klamovka. Co byste o něm měli vědět?

Rezidenční projekt v blízkosti romantického parku

Osobitý, nápaditý či netradiční, tak by se dal popsat rezidenční projekt Vilapark Klamovka, jenž vzniká v atraktivní lokalitě na Praze 5. Bývalý zámecký park je romantický a vhodný jak pro procházky ve dvou, s kočárkem či se psem, tak i k uspořádání pikniku či rannímu běhu. Rezidenční bydlení na Praze 5 se bude skládat z celkem osmi bytových domů, přičemž budou situovány na jižní a severní straně pozemku.

Láká vás bydlení na jižní či severní straně pozemku?

Bytové domy na jižní straně pozemku jsou určeny milovníkům zeleně a klidu. Budou totiž obklopeny zahradou, která obyvatelům nabídne příjemné a útulné zázemí pro venkovní aktivity. Naopak domy na severní straně pozemku budou mít charakter velkoměstských bytů s výhledem na Prahu. Domy na severní a jižní straně budou propojeny pěší stezkou, která plynule naváže na park Klamovka.


Atraktivní a funkční bydlení pro každého

Co ale budou mít všechny byty společné, je funkčnost a atraktivita. Nejenom z pohledu lokality, ale také zařízení. Minimalistický a plně funkční design ocení lidé všech věkových kategorií. Součástí každého bytu bude také balkon, lodžie či předzahrádka.

Toužíte-li bydlet v romantickém prostředí a být obklopeni zahradou nebo se naopak kochat výhledy na stověžatou Prahu, v pražské Klamovce k tomu budete mít příležitost. Projekt je již ve výstavbě a jednotlivé byty přivítají své obyvatele již v roce 2024 poté, co proběhne kolaudace. Nechcete-li si nechat ujít opravdu unikátní příležitost, podívejte se na nabídku zbývajících bytů.

Publikováno: 23. 11. 2023

Kategorie: Bydlení

Autor: Milena Zvěřinová