Máte smysl pro humor? Pak si pořiďte super trička a mikiny s originálními potisky

Připadá vám, že nemáte co na sebe? Ať už váš šatník praská ve švech nebo zeje prázdnotou, na nákup nových módních kousků je vždy vhodná doba. A pokud vám chybí originální trička a mikiny s vtipnými potisky, inspirujte se následujícími tipy. Navštívili jsme známého prodejce Bastard.cz a trochu se v sortimentu porozhlédli. Ty nejlepší motivy najdete v dnešním výběru.

Anděl, nebo ďábel?

Vypadáte jako anděl, ale přitom s vámi čas od času šijí všichni čerti? Pak by ve vašem šatníku nemělo chybět tričko s méďou. Co na tom, že je tak trochu rozpolcený – na roztomilosti mu to v žádném případě neubírá.

Mikina s křídly

Tenhle kousek je zkrátka stylovka. Ukažte ostatním, že mají tu čest s opravdovým andělem. Anebo si mikinu pořiďte jako doplněk k tričku s méďou. Navíc jde o exkluzivní potisk určený pouze pro ženy. Ačkoliv e-shopu seženete i kvalitní pánské mikiny, tato varianta je k mání jen v dámské sekci.

Francouzský buldoček

Podlehla jste kouzlu tohoto úžasného psíka? Ať už ho máte doma nebo se vám jen moc líbí a věříte, že si ho jednou pořídíte, s tímto úžasným potiskem zaručeně zabodujete. Více Francie se už snad ani na jedno tričko nevejde. Francouzský buldoček, Eifellovka a legendární starý Citroen – chybí snad už jen galský kohout.

Černá ovce rodiny

Odjakživa se cítíte jako ta, co vybočuje z davu? Možná vás dokonce označují jako černou ovci rodiny. Nevadí, aspoň máte dostatečný důvod pro pořízení mikiny s cool potiskem. Výmluvný nápis „just different“ a ovečka s ďábelským ocáskem – když už jste jiná, dejte to ostatním najevo! Pokud se vám potisky líbí, podívejte se i na ostatní kousky v nabídce tradičního českého prodejce triček a mikin. Do světa originálních potisků vstoupíte na www.bastard.cz.

Publikováno: 22. 08. 2017

Kategorie: Móda a styl

Autor: Milena Zvěřinová