Muži milují nevšední zážitky: Čím potěšíte toho svého?

Přemýšlíte nad tím, jak udělat radost partnerovi a nic kloudného vás nenapadá? Luxusní hodinky už má a o ničem jiném se nikdy nevyslovil. Nevadí – darujte mu netradiční zážitek, na který si bude pamatovat ještě hodně dlouho. Musíte se však na chvíli přepnout z módu ženského myšlení a při výběru uvažovat jako muž. Pánové si totiž na wellness příliš nepotrpí a preferují zážitky jiného charakteru. Inspirujete-li se našimi tipy, jistě se mu trefíte do vkusu.

Fotbalový zájezd

Sdílíte domácnost s fotbalovým fanouškem? V tom případě je vaše volba jasná. Co by řekl na zájezd na Arsenal či jiný tým světového formátu? Atmosféra na známých stadionech je tak hustá, že by se dala krájet, davy skandují a na trávníku se odehrávají vynikající souboje... Navíc můžete výlet za sportem spojit s návštěvou dalších zajímavých míst v blízkém okolí. Jak? Darujte mu třeba vstupenky na FC Bayern Mnichov a sobě procházku po historickém centru města.

Jízda v supersportu

Pokud muž vašeho života touží po sporťáku se stovkami koní pod kapotou, měla byste mu sen splnit. Pravděpodobně sice nemáte bokem tolik, abyste mu mu mohla vysněný automobil pořídit, ale můžete mu zaplatit projížďku na okruhu nebo mu nějaký supervýkonný vůz půjčit na víkend. Sázkou na jistotu je jakýkoliv model od Ferrari, ale krok vedle neuděláte ani v případě populárního elektrovozu Tesla.

Seskok padákem

Každý, kdo si z výšky několika tisíc metrů skočil s padákem, považuje tento zážitek za jistou formu znovuzrození. Kombinace adrenalinu a absolutního pocitu svobody je zkrátka neodolatelná. A přestože váš partner nikdy o seskoku nemluvil,určitě se nebude zdráhat. Samozřejmě s ním můžete seskok absolvovat také a dokázat mu, že se umíte pořádně odvázat! Máte další zaručené tipy? Nestyďte se a přidejte je do komentářů pod článkem.

Publikováno: 22. 08. 2017 / Aktualizováno: 12. 06. 2023

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Milena Zvěřinová

Tagy: fotbalové zájezdy | jak potěšit muže | zážitky pro muže