Skrytý klenot v srdci Českého krasu: Penzion Karlštejn

Představte si místo, kde se historie prolíná s moderním komfortem a kde každý den začíná výhledem na impozantní hrad Karlštejn. Ubytování v penzionu Karlštejn, který se může pochlubit dlouholetou tradicí a nedávnou modernizací, nabízí to nejlepší pro váš odpočinek i dobrodružství.

Historický poklad s moderním nádechem

Penzion Karlštejn, původně založený v roce 1931 jako Hotel U nádraží, dnes stojí jako moderní útočiště pro cestovatele. Nedávná rekonstrukce, dokončená v roce 2019, přinesla penzionu stylový a komfortní nádech. S 10 pokoji, vhodnými i pro rodiny s dětmi, se jedná o ideální místo pro ty, kteří hledají klid a pohodlí v srdci Českého krasu, blízko historického hradu Karlštejn.

Útulné a prostorné pokoje

Pokoje penzionu Karlštejn jsou navrženy s důrazem na komfort a styl. Hosté mohou očekávat světlé, prostorné pokoje s anti-alergickou vinylovou podlahou, moderní plochou TV, WI-FI, bezpečnostní schránku a plně vybavené koupelny s nezbytnými potřebami.


Kulinářské speciality v srdci Českého krasu

Restaurace penzionu Karlštejn je známá svými českými specialitami a širokou nabídkou točených piv. V letních měsících mohou hosté vychutnávat jídlo na letní terase, což umocňuje celkový zážitek.

Prozkoumejte historii a krásy Karlštejna

Městys Karlštejn je atraktivní nejen díky svému známému hradu, založenému kolem roku 1348 císařem Karlem IV., ale také díky bohaté nabídce kulturních a společenských akcí. Pro milovníky přírody a sportu je v okolí mnoho turistických a cyklistických tras, stejně jako Golfový Resort Karlštejn a Zoopark.


Zažijte neopakovatelnou kombinaci historie, pohodlí a krásy s ubytováním v penzionu Karlštejn. Váš pobyt zde bude nejen odpočinkový, ale i plný objevů a nezapomenutelných zážitků.

Publikováno: 27. 11. 2023

Kategorie: Cestování

Autor: Sára Závadová