Nosíte správné spodní prádlo?

Možná si říkáte, že koupě spodního prádla není žádná věda a že prádlo, které nosíte je pro vás ideální. Zjistěte však, jestli máte pravdu a zda je vaše prádlo správné. Spodním prádlem totiž dokážete zvýšit své sebevědomí i podpořit držení těla.

Kvalitní zpracování

Máte spodní prádlo, které nic nevydrží, trhá se a navíc pouští barvu? V takovém případě se nejspíš jedná o nekvalitní kousek oblečení, který můžete s klidným svědomím vyhodit. Místo toho si pořiďte kvalitní dámské a pánské spodní prádlo, které vám opravdu vydrží.

Správný výběr materiálů

Při výběru je důležité vybrat správný materiál, který vám nebude způsobovat zdravotní problémy. Někteří lidé nesnesou syntetické spodní prádlo, a pro ně je ideální volbou bavlna. U bavlněných dámských kalhotek i bavlněných pánských trenýrek myslete na správné zacházení při praní, sušení a také žehlení. Spodní prádlo nevystavujte příliš velké teplotě a raději jej správně pověste tak, abyste ho nemuseli žehlit.

Padnoucí spodní prádlo

I když si myslíte, že nikdo nepozná, jaké máte spodní prádlo, opak je pravdou. I přes oblečení totiž jde vidět, když máte nepadnoucí prádlo, které se pod oblečením krčí a vypadá nevzhledně. To stejné platí i o malém spodním prádle, které vás táhne, tlačí a navíc přidává kilogramy navíc, i když máte štíhlou nebo vysportovanou postavu.

Pozor na výběr podprsenky

Obezřetnost je důležitá i při výběru podprsenky. Mezi oblíbené patří v současnosti sportovní podprsenka. Tu si můžete vzít do města, do práce, ale právě i na zmíněný sport. Tento kousek prádla by měl být pohodlný, hlavně kvůli celodennímu nošení.

Muži versus ženy

Možná si myslíte, že ženy řeší své prádlo víc než muži. Ve skutečnosti i muži dbají na to, aby se ve spodním prádle cítili dobře a komfortně. Právě proto si většina z nich vybírá pohodlné bavlněné trenýrky, které patří mezi nejoblíbenější pánské spodní prádlo vůbec.

Zvednout sebevědomí

Všimli jste si někdy, že pokud máte hezké spodní prádlo, které vám padne, tak se najednou cítíte lépe? A přesně takhle vás vidí a vnímá i okolí. Rozhodně tedy věnujte pozornost výběru svého prádla a myslete na to, že správné prádlo poznáte tak, když ho na sobě téměř neucítíte.

Zlepšit držení těla

Další velkou výhodou při výběru dámského a pánského spodního prádla je zlepšení držení těla. V padnoucím spodním prádle budete stát rovně, držet své tělo tak, jak se má a když vás nebude nikde nic táhnout a svazovat, tak se nebudete ani hrbit.

Publikováno: 21. 02. 2020

Kategorie: Móda a styl

Autor: Milena Zvěřinová