Svatba? Pro většinu žen druhý nejdůležitější den v životě!

Zeptáte-li se ženy, který z životních okamžiků pokládá za ten nejdůležitější, pravděpodobně zmíní narození dítěte. Hned za touto radostnou událostí však v těsném závěsu následuje svatební obřad, na který si něžné pohlaví velmi potrpí. Svatba musí být dokonalá a předchází ji dlouhé plánování a zařizování. Svou váhu mají i na první pohled nepodstatné věci, které však dohromady tvoří jeden kompaktní celek. Pokud se v dohledné době také chystáte do svazku manželského a nevíte si s realizací rady, určitě oceníte několik zajímavých tipů které vám s přípravou pomohou.

Svatba na pláži nebo na louce? Proč ne!

Základním kamenem úspěchu je výběr místa, kde se obřad uskuteční. Svatba v kostele je sice mnohem romantičtější, než na úřadě, pokud ovšem preferujete jiné prostředí, popusťte uzdu fantazii. Pamatujte si, že to bude především váš den a je proto důležité, abyste se před oltářem cítili dobře. Pokud vám rozpočet (anebo koronavirus) nedovolí letět na Bali či Mauricius, nevadí, určitě se vám podaří vymyslet jiné místo, které svou atmosférou předčí zažité konvence.

Hlavně na nic nezapomenout

Ještě předtím, než začnete se samotným zařizováním, sepište podrobný seznam a rozdělte úkoly mezi vás, vašeho partnera a případně přátele, kteří vám chtějí s přípravou pomoci. Zatímco vybrat a koupit snubní prsteny by měli oba budoucí novomanželé společně, některé záležitosti s přehledem zařídí jen jeden z páru.

Nevíte-li si rady s dekoracemi a výběrem svatebních šatů, povolejte do zbraně odborníky. Profesionální agentury, pro které je realizace svatebních obřadů na míru denním každodenní rutinou, nejsou tak drahé a i kdyby – za kterou událost se vyplatí připlatit, když ne právě za svatbu?

Najděte si svůj dokonalý snubní prsten

Vraťme se však k samotnému výběru prstenů. Vhledem k tomu, že je budete nosit (pravděpodobně) po zbytek života, měly by být perfektní. V případě, že nevíte o žádném zlatnictví, které by bylo schopno splnit vaše náročné požadavky, koukněte se na vipgold.sk a vyberte svatební obroučky, jež odpovídají vašemu vkusu i finanční situaci.

Publikováno: 21. 04. 2021

Kategorie: Lifestyle

Autor: Milena Zvěřinová