Kam na romantický víkend? Vyrazte pod okouzlující hrad Karlštejn

Chcete si s partnerem užít trochu romantiky ve dvou? Toužíte strávit víkend někde, kde bude krásná příroda, klid, a navíc příjemné ubytování s wellness? Hotel Mlýn Karlštejn je ideální volbou, a to hned z několika důvodů.

Užijte si pobyt v romantickém pokoji na břehu Berounky

Každý pár by si měl čas od času užít společnou dovolenou pouze ve dvou. I když se jedná třeba jen o prodloužený víkend. Společně strávený čas je totiž důležitý, protože posiluje partnerské pouto. Romantické chvíle vám poskytne hotel Mlýn Karlštejn. Nachází se v malebném prostředí Českého lesa na břehu řeky Berounky nedaleko středověkého hradu Karlštejn. Stylově zařízené pokoje na vás dýchnou romantikou a celý pobyt se tak ponese v líbánkové atmosféře.

Okolí Karlštejna je pro páry ideální

Nejenom samotný hrad, ale i jeho okolí je pro páry jako dělané. Romantické procházky v krásné přírodě, piknik na břehu Berounky, návštěva samotného hradu, let vyhlídkovým balónem či odpoledne strávené na populárním golfovém hřišti – všechny tyto aktivity na vás čekají.


Kdy vyrazit?

Naplánujte si romantický pobyt co nejdříve. Nejlepší doba k návštěvě je totiž od května do začátku října, kdy panují příjemné venkovní teploty a můžete tak celý den strávit venku a věnovat se řadě aktivit. Ale pokud máte raději dny, kdy je příjemné strávit čas vevnitř a dopřát si třeba pobyt ve wellness či zavítat do sauny, počkejte si na zimu. Karlštejn je totiž jeden z mála hradů, který je otevřený také v zimě.

Podnikněte s partnerem něco romantického a užijte si čas strávený pouze ve dvou. Uvidíte, že jiskra mezi vámi se znovu rozžehne a budete mít pocit, že jste na líbánkách. V malebném prostředí hotelu Karlštejn si navíc budete připadat jako králové a nebudete se chtít vracet zpátky do reality.

Publikováno: 27. 07. 2023

Kategorie: Cestování

Autor: Milena Zvěřinová