Kde získat Pulze snadno a rychle?

Svět zná zařízení PULZE už pěknou řádku let. Konkrétně v Česku ho lze sehnat již více než dva roky, a to jak prostřednictvím internetu, tak i kamenných prodejen. Své zařízení tak snadno a rychle získáte na tisících míst v desítkách měst a nebo vám ho kurýr doveze až ke dveřím.

První objednávka na e-shopu

Nový přístroj si lze objednat na webových stránkách www.pulze.com. Při prvním nákupu se zákazník do obchodu registruje a zároveň dostane možnost si zakoupit zvýhodněný startovací balíček, ve kterém najde:

  • Samotné zařízení
  • Nabíječku
  • Návod
  • Kartáček na čištění
  • 3 krabičky náplní dle vlastního výběru

Objednávku poté na adresu doručí kurýr DPD během jednoho až tří pracovních dní. Online lze samozřejmě i nadále dokupovat nové varianty náplní nebo dodatečné příslušenství. Často se zde také pořádají slevové akce, a tak se vyplatí stránku sledovat. Mimo obchodu zde totiž najdete i blog a nebo mapu partnerských prodejen.

Kamenné obchody

Fyzické prodejny mají oproti e-shopu ten benefit, že zákazník v nich své zařízení dostane okamžitě a nemusí čekat na doručení. Naopak jistou nevýhodu představuje skutečnost, že obchody nemusí mít vždy na skladě všechny barevné varianty ani veškeré typy náplní, kterých už nyní existuje dvanáct. Tyto prodejny se navíc dále rozdělují na:

  • Pulze Partner
  • Care Point

Partnerských prodejen je méně a výrazně se specializují na prodej produktů určených k zahřívání. Zdejší personál je školený, a tak dokáže poradit s prvním použitím, ale i s reklamací. Také mívají bohatě vybavené sklady. Care point je název pro klasické trafiky a benzínové stanice nebo menší obchody, které v nabídce mají i zboží značky PULZE. Jsou jich tisíce a najdeme je téměř na celém českém území, jak se můžete přesvědčit na virtuální mapě. Nejčastěji se žádostí o PULZE uspějete u řetězců, jako je Don Pealo, Traficon, nebo Geco. Prodavači vám ale pravděpodobně neporadí tak zkušeně, jako odborníci z partnerských obchodů. Proto byste si měli dát zvláštní pozor, abyste neztratili účtenku, kterou se v případě reklamace můžete prokázat na zákaznické lince nebo v partnerské prodejně.

Autor: Elena Gotfried

Publikováno: 31. 10. 2023

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Sára Závadová