Ucpaný záchod je problém

Toaletu člověk používá několikrát denně. Žije-li v domácnosti více lidí společně, bývá záchod ve velké permanenci. Není tedy divu, že čas o času dojde k tomu, že se ucpe nebo znatelně sníží jeho průtok. Jak se to pozná? Při spláchnutí voda stoupá, namísto aby klesala. A hrozí, že obsah mísy vyteče.

Pakliže tento jev zpozorujete, na nic nečekejte a volejte instalatéra. Předejdete tak riziku, že vám jednou byt zaplaví páchnoucí splašky a fekálie. Instalatér Praha 7 vám pomůže nepříjemnou situaci vyřešit a dát opět záchod do „cajku“.

​Specialista na toalety

Instalatér Rastislav Žák má čištění bidetů, pisoárů a WC v kompetenci a nezalekne se ničeho. Nestyďte se a objednejte si termín co nejdřív. Instalatér Praha 8 má nejen zkušenosti a správný grif, ale i potřebné nářadí, které výrazně ušetří práci.

Objednat si čištění toalety je možné telefonicky na +420 723 802 552 nebo pomocí formuláře na webových stránkách www.instalater-praha-zak.cz. Dostupnost služby je sedm dní v týdnu. Po dohodě k vám řemeslník zajde i o víkendu. Problém nebude, ani pokud je vaše domácnost anglicky mluvící. Tým je jazykově vybaven a slovo „nejde“ nezná ani v češtině, ani v angličtině.

​Po celé Praze

Firma instalatér Praha 9 působí na celém území hlavního města. V lokalitách Praha 1 - 10 u vás může být již během pár hodin. Pracuje rychle, kvalitně a levně. A právě proto má spoustu spokojených zákazníků a dobrých referencí. Zkuste ji taky. Nebudete litovat. Funkční a voňavý záchod za to určitě stojí. Firma Rastislav Žák provádí i čištění odpadů v koupelně, kuchyni i strojní čištění ležaté i svislé kanalizace.

Publikováno: 18. 02. 2021

Kategorie: Bydlení

Autor: Milena Zvěřinová