Hledáte ještě vánoční dárky pro rodiče či prarodiče?

Nákup vánočních dárků pro naše blízké se někdy může podobat špionážní misi, kdy se snažíme tajně vyšpiónovat, jaké dárky by právě je potěšily. Prarodiče i rodiče ale jako každý rok nezklamali. Nic nechtějí, nebo nevědí. Musíte to tedy vzít do vlastních rukou. Co takhle zkusit dárky, které jsou sice praktické, ale každodenní činnost hravě učiní zábavnější, nebo ji alespoň urychlí a obdarovaným i uleví od hrozící bolesti zad či rukou.

Tlaková bateriová pistole na chalupu, zahradu i zalévání

S ruční tlakovou myčkou KHB 6 Battery Set vyčistíte, nezávisle na elektrické přípojce, kolo, hračky nebo věci okolo domu jako je zahradní nábytek, nářadí či květináče. S použitím samonasávací hadice můžete využívat i alternativní zdroje vody. Tlaková myčka nabízí střední tlak max. 24 barů. Součástí příslušenství je baterie 16 V s technologií reálného času, tryska s plochým paprskem pro šetrné čištění a rotační tryska na intenzivnější znečištění.

Jak krásná jsou 3 rychleji umytá okna bez volavých zad

Okenní vysavač Kärcher WV 6 Plus je lehounký, má ergonomický tvar a perfektně padne do ruky. Nezanechává šmouhy ani kapky. V kombinaci se správným prostředkem a rozmývákem s potahem z mikrovlákna budou okna čistá a vyleštěná již po jednom tahu. Tekutý inovativní silikon skvěle přilne k povrchu, a proto s ním vyčistíte okna opravdu až do okrajů. Díky výkonné baterii vydrží v provozu na jedno nabití až 100 minut, přičemž zbývající čas zobrazí displej na rukojeti. Čištění si tedy můžeme předem naplánovat.

Děda má oškrábáno jedna dvě!

Elektrická škrabka na led Kärcher EDI 4 odstraní jedním tahem a bez námahy i odolnější vrstvy ledu. Práce s ní je jednoduchá. Je vybavena funkcí inteligentního přepínání v pohotovostním režimu, který zajišťuje automatický start. Lopatky se zastaví v okamžiku, kdy přístroj zvednete a po přiložení se opět spustí. Při plném nabití má baterie výdrž cca 15 minut, což vystačí hned na několik dnů. Díky Li-Ion dobíjecí baterii může zařízení zůstat ve vozidle i delší dobu, aniž by se vybilo. Navíc LED kontrolka vám ukáže, kdy je potřeba zařízení opět nabít.

Více o praktických dárcích zjistíte na www.karcher.cz, www.svetcisteni.cz.

Publikováno: 02. 12. 2021

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Milena Zvěřinová