Vaši ztracenou energii znovu najdete v produktech od „Energy”

Máte pocit, jako byste někde ztratili svou energii do života? Cítíte se unaveně a jedinou aktivitu, kterou máte chuť provozovat je gaučing? Nebojte, určitě v tom nejste sami. Z mnoha důvodů je na tom řada lidí podobně jako vy. Navíc jste už velmi blízko tomu, abyste svou ztracenou energii získali zpět. Řekneme vám jak!

Proč vám chybí energie?

Za absencí energie může řada věcí. Nedostatečný spánek, nedostačující pitný režim, nerovnoměrné rozložení práce a odpočinku, nízký nebo vůbec žádný příjem vitamínů a nevhodná strava - příliš sladkého a tučného jídla. Kromě toho se za sníženou vitalitou může skrývat nemoc, a proto je dobré sledovat všechny symptomy, a když únava neodezní ani po delším odpočinku a nastavení správného režimu, doporučujeme vyhledat lékaře. Na většině důvodů, proč energie chybí lze však zapracovat.

Hurá pro vitamíny!

Prvním krokem, který byste měli udělat je doplnit tělu chybějící vitamíny. Ty seženete buď v lékárně, v našem obchůdku Cestabylin.cz či jinde v drogerii. Doporučuje se zejména hořčík, který ovlivňuje pohybový aparát, dále komplex vitamínů B, které příznivě působí na nervovou soustavu. Tělem vítaný je i vitamín C, který zodpovídá za celou řádku procesů v těle. Svůj denní příjem vitamínu si můžete zajistit i větším příjmem ovoce, zeleniny a bylinek. Dalším krokem je nastavení klidnějšího režimu - více pohybu, více spánku a odpočinku. Třetím krokem může být vyhledání specializovaného produktu, který vás ve snaze získat energii zpět maximálně podpoří.

Produkty od Energy pro vaši energii

Tím produktem může být některý z řady od společnosti Energy. Jedná se o vyvážený komplex přírodních látek, které mají za úkol uklidnit tělo i mysl a uvést vás do stavu hluboké relaxace. U nás v obchůdku najdete Energy produkty pro vnější i vnitřní použití. Vybrat si můžete produkt Stimaral, který léčí úzkostné stavy, deprese a je vhodný při větší fyzické i psychické zátěži. Produkt Renol je určen k vnitřnímu použití a léčí záněty močového měchýře a prostaty. Vhodný je na většinu urologických potíží. Produkt Gynex od Energy si oblíbí ženy, při menstruačních potížích a poruchách cyklu. Korolen zase pozitivně ovlivňuje cévy a s nimi spojenou činnost srdce. Vironal přispívá k normální funkci plic, tlustého i tenkého střeva. Vyzkoušet můžete i krémy z této řady s nemenšími účinky. V nabídce je Droserin (má antibakteriální vlastnosti), Cytovital (silně regeneruje pokožku), Artrin (pomáhá při bolestech svalů a kloubů). Více na www.Cestabylin.cz

Publikováno: 15. 08. 2018

Kategorie: Zdraví

Autor: Milena Zvěřinová

Tagy: bez energie | jak mít energii | jak získat energii